
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 8.64 mm |
| Width | 3.91 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 14 |
| Height | 1.45 mm |
| Packaging | Tube |
| Lead Free | Lead Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | NPN |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Contact Plating | Tin |
| Frequency | 120 MHz |
| Number of Elements | 5 |
| Output Voltage | 15 V |
| Max Power Dissipation | 750 mW |
| Power Dissipation | 750 mW |
| Number of Channels | 5 |
| Max Collector Current | 50 mA |
| Collector Emitter Breakdown Voltage | 15 V |
| Transition Frequency | 550 MHz |
| Continuous Collector Current | 50 mA |
| Max Frequency | 120 MHz |
| Collector Emitter Voltage (VCEO) | 15 V |
| Number of Drivers | 5 |
| Collector Base Voltage (VCBO) | 20 V |
| Emitter Base Voltage (VEBO) | 5 V |
| Max Cutoff Collector Current | 50 mA |
| Transistor Type | NPN |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
